Ta strona wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies) do poprawnego działania. Więcej informacji na stronie Polityka Prywatności. Zamknij.

Logowanie

SAMPLER HD-Mastering CD, ORFF, BERNSTEIN, BEETHOVEN, VERDI, MUSSORGSKY

Supreme Stereo Sound No.2 - Maestoso Classic

Supreme Stereo Sound No.2 - Maestoso Classic  image
Galeria okładek

ZamknijGaleria okładek

Supreme Stereo Sound - Maestoso Classic 01. O Fortuna (2:32) 02. Overture to Candide (4:33) 03. I Allegro Con Brio (1:45) 04. The Roayl March From the Soldier's Tale (2:41) 05. No.25 Choeur Et Scene:Les Voici!Voici La Quadrille (4:22) 06. Tresto From Summer (2:46) 07. Waltz (2:10) 08. Samba (0:59) 09. Das Trinklied Vom Jamer Der Erde (9:05) 10. Sennets and Tuckets (1:20) 11. Grand March&Ballet (8:50) 12. In a Monastery Garden (5:32) 13. The Ruble (3:02) 14. 1812 Overture.Op.49 (3:46) 15. Galop (2:15) 16. The Hut on Fowl's Legs&The Great Gate At Kiev (9:03)
  • SAMPLER HD-Mastering CD - sampler
  • ORFF
  • BERNSTEIN
  • BEETHOVEN
  • VERDI
  • MUSSORGSKY

Produkt w tej chwili niedostępny.

AAD is a Digital Copy Of The Master Tape

A kto powiedział, że muzyka cokolwiek łagodzi? Że nastraja, usposabia, tonuje i? wszystkie inne flaki z olejem na uszy nam leje? Ktoś, kto nigdy muzyki nie słuchał. Tak, ten może powtarzać podobne bzdury. Ta płyta dowodem na to, że metal, rock i frezarka należ do jednej i tej samej grupy. Już oddźwięk gąsienic czołgu TT (np. 102) jest bardziej wyrafinowany od łomotu, zglajszachtowanego rumoru i kakofonii. Gdyby nie śladowe ilości rytmu, cały ten metalowy rock należałoby wywieźć na złom. Klasyka, i to w prezentowanym układzie oraz wykonaniu ? nie dość, ze jest hardrockowa, że metal w niej przewodzi, a rytm nadaje sens tektonice odsłuchu ? jest przejrzysta jak sukienka Zosi, co przed Tadeuszem w krzaki przez okno wiała, jak rzęsu palacza, który nieuważnie osmalił je wraz z brwiami podpalając zawartość cybuszka, jak kieszeń melomana, w której tylko metodą węglową C3 można natrafić na ślady gotówki. No, udanej zabawy. p.s. proszę przed odsłuchem zamontować w fotelu pasy bezpieczeństwa! CD High Damping Coating. Technologia w ogólnym ujęciu znana od ćwierćwiecza, nieustanie doskonalona, wykorzystująca materiały o idealnej przejrzystości, a więc ciekłokrystaliczne. W płytach oferowanych przez ABC ? zastosowano dodatkowo powłokę tłumiącą wszelkie fizyczne i elektroniczne, niepotrzebne artefakty. Po prostu ? otrzymujemy ? kopię taśmy-matki na płycie CD o rewelacyjnych walorach dźwiękowych w porównaniu z krążkami bazującymi na tworzywie poliwęglanowym.

 

Razem z tą płytą inni Melomani kupowali: