Ta strona wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies) do poprawnego działania. Więcej informacji na stronie Polityka Prywatności. Zamknij.

O Nas

Club CD to nie tylko sklep! To przede wszystkim miejsce spotkań z muzyką.
To wspaniała podróż przez style i gatunki, wyprawa szlakiem inspiracji twórczych i wielkich emocji sprawców muzyki.
Wszystkie oferowane przez nas płyty są nowe i pochodzą z magazynów wytwórni.
Każda płyta objęta jest gwarancją – wszelkie wady techniczne i usterki technologiczne są podstawą do wymiany płyty. Reklamacje przyjmowane są w ciągu siedmiu dni po odebraniu przesyłki przez Kupującego. Podstawą reklamacji jest oryginalny paragon fiskalny lub wystawiona przez Sprzedawcę faktura VAT.
Złożone zamówienie jest zapytaniem ofertowym. Można je w całości potwierdzić, zmienić lub z niego zrezygnować.
W przypadku towarów zamówionych i wysłanych a nie odebranych przez Kupującego, naliczone będą koszty wysyłki i pakowania.
Korzystamy z usług wysyłkowych Poczty Polskiej, Deutsche Post, Hermes, serwisów kurierskich UPS i DHL, w oparciu o cenniki przewoźników.
Płyty winylowe wysyłamy wyłącznie serwisami kurierskimi, a w przypadku przesyłek zagranicznych – serwisami gwarantującymi właściwy standard i troskę o powierzony towar.
Akceptujemy zapłatę za płyty poprzez przelew bankowy. Stali Klienci korzystają z formy zapłaty – za zaliczeniem, a więc opłata kuriera lub doręczyciela.
Wszystkie przesyłki z zamówieniami powyżej 200,00 złotych wysyłamy jako przesyłki wartościowe, co może łączyć się z dodatkową opłatą.
Ze względu na gwałtowne i codziennie zmieniające się kursy waluty - podane na stronie ceny płyt są orientacyjne. Wszystkie ceny zostaną każdorazowo potwierdzone w mailu od Sprzedawcy.
Przesyłki wysyłamy natychmiast, doskonale opakowane, w każdy zakątek świata. Z każdego też zakamarka ściągniemy dla Państwa wymarzoną płytę, jeśli tylko się tam znajduje!
Wszelkie rabaty i promocje kierujemy do wszystkich Państwa i pokazujemy je na naszej stronie oraz w biuletynach.
Zapraszamy!

Logowanie