Ta strona wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies) do poprawnego działania. Więcej informacji na stronie Polityka Prywatności. Zamknij.

Logowanie

SAMPLER HD-Mastering CD, PIAZZOLLA, Myung-Whun Chung, Orchestra dell'Accademia di Santa Cecilia, Roma

Supreme Stereo Sound No.1 — Red Sleeves

Supreme Stereo Sound No.1 —  Red Sleeves image
Galeria okładek

ZamknijGaleria okładek

Red Sleeves 01. Gloria - From Misa Tango (3:01) 02. La Cumparsita (3:13) 03. Cinco de Abril (3:54) 04. Oblivion (3:45) 05. Adias Nonino (4:41) 06. El Choclo (3:57) 07. La voz de Buenos Aires (2:25) 08. La Gargouille (4:00) 09. Teclado Marfil (Para Blanca) (4:29) 10. Adios, Pampa Mia (2:54) 11. Tango Por Maxima (3:34) 12. Nostalgias (4:09) 13. Myung-Whun Chung: St. Cecilia Academy Orchestra & Chorus - Piazzolla/Bacalov: Libertango (5:37) 14. Volver (3:12) 15. Tango Rapsodia (6:24) 16. La Cumparsita (2:50)
  • SAMPLER HD-Mastering CD - sampler
  • Myung-Whun Chung - conductor
  • Orchestra dell'Accademia di Santa Cecilia, Roma - orchestra
  • PIAZZOLLA
Add to Basket

129.00 PLN

HD_MAsterCD:

Nr kat.: HD102
Label  : ABC Int. Records

AAD is a Digital Copy Of The Master Tape

UWAGA!!! PŁYTA NAGRANA Z PEŁNĄ DYNAMIKĄ DŹWIĘKU! JEJ ODSŁUCH NALEŻY ROZPOCZĄĆ OD MNIEJSZEGO NIŻ ZWYKLE POZIOMU WYSTEROWANIA WZMACNIACZA! Tango. Świat równie tajemniczy, fascynujący i pociągający jak najodleglejsze zakątki kosmosu czy nieodgadniona myśl w oku tej… dziewczyny… Jej zielone oczy są w stanie uskrzydlić najbardziej zeszkapiałego Pegaza, a co dopiero kompozytora czy audiofila. Dla nich właśnie jest ta płyta. Z braku biletu na międzygalaktyczną podróż, niedokształcenie muzyczne i fakt, że owa dziewczyna już zadurzyła się w tamtym rudzielcu o krzywych nogach, który nie potrafi się zachwycić nawet dźwiękiem dzwonka rowerowego – posłuchaj tanga. W iście brawurowych wykonanych. Autorzy kompilacji i realizatorzy nagrań przyjęli jedną zasadę. Tak jak ciało i dusza poddaje się tangu, tak też zapis poszczególnych interpretacji musi być wolny od jakichkolwiek ograniczeń. Musi być tak ekspresywny i swobodny, jak… tango. CD High Damping Coating. Technologia w ogólnym ujęciu znana od ćwierćwiecza, nieustanie doskonalona, wykorzystująca materiały o idealnej przejrzystości, a więc ciekłokrystaliczne. W płytach oferowanych przez ABC – zastosowano dodatkowo powłokę tłumiącą wszelkie fizyczne i elektroniczne, niepotrzebne artefakty. Po prostu – otrzymujemy – kopię taśmy-matki na płycie CD o rewelacyjnych walorach dźwiękowych w porównaniu z krążkami bazującymi na tworzywie poliwęglanowym.

 

Razem z tą płytą inni Melomani kupowali: