Ta strona wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies) do poprawnego działania. Więcej informacji na stronie Polityka Prywatności. Zamknij.

Logowanie

Dire Straits

Brothers in arms

Dire Straits - Brothers in arms 01. So Far Away (4:02) 02. Money For Nothing (7:04) 03. Walk Of Life (4:11) 04. Your Latest Trick (4:43) 05. Why Worry (5:24) 06. Ride Across The River (6:59) 07. The Man's Too Strong (4:41) 08. One World (3:41) 09. Brothers In Arms (6:58)
  • Dire Straits - group
Add to Basket

229.00 PLN

SHM-CD/SACD:

Nr kat.: UIGY15008
Label  : UNIVERSAL (Japan)

SHM-CD/SACD - NOWY FORMAT - DŹWIĘK TAK CZYSTY JAK Z CZASU WIELKIEGO WYBUCHU!

NO I STAŁO SIĘ!!! To tak, jakby wyrzeźbić w mroźnej skale z jęzora przedpotopowego lodowca idealny puchar i wlać do niego krystaliczną wodę z lodu, który powstał u zarania dziejów. Dziejów muzyki, oczywiście. Nieposkromiony w swoich dążeniach Audiofilus Melomanus zapragnął przesunąć o kolejne szczeble rozwoju cywilizacyjnego swoje wymagania i oczekiwania. Technikę właściwą dla formatu SACD połączył z idealnym, całkowicie przejrzystym nośnikiem wykonanym w technologii SHM-CD. I tak powstał efekt, który - by pozostać w klimacie porównań wszechświetnych - jest porównywalny z tym, w jaki sposób pierwszy Promień Światła słonecznego przeszywał idealnie czystą, wolną od wszelkich zanieczyszczeń Atmosferę. A więc tak, jak w czasach, gdy na Ziemię opadł ostatni pyłek po Wielkim Wybuchu. Proszę Państwa - oto nowe cacko, nowy muzyczny przedmiot pożądania! Oto SHM-CD/SACD

Płyta SHM-CD/SACD do odtworzenia TYLKO w czytniku z funkcją SACD z gwarancją doznań, jakich nigdy nie zapewni zwykła płyta CD.


SHM-CD/SACD - w ofercie Clubu CD

 

Razem z tą płytą inni Melomani kupowali: