Ta strona wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies) do poprawnego działania. Więcej informacji na stronie Polityka Prywatności. Zamknij.

Logowanie

Derek Bailey

Guitar, Drums 'n' Bass

Derek Bailey - Guitar, Drums 'n' Bass 01. N/JZ/BM (re-mix) (3:34) 02. Re-Re-Re (up-mix) (1:35) 03. DNJBB (cake-mix) (13:47) 04. Concrete (cement-mix) (7:03) 05. Ninj (de-mix) (11:30) 06. Pie (amatosis-mix) (1:38)
  • Derek Bailey - guitar
Add to Basket

89.00 PLN

CD:

Nr kat.: AVAN-060
Label  : AVANT Japonia

To jeden z tych albumów, o których głośno mówi się oraz gorąco pragnie zanim jeszcze zostanie wydany. Oczywiście chodzi o „Guitar, Drums’n’Bass”, który nagrali - awangardowy gitarzysta Derek Bailey oraz eksperymentujący programowaniem basu i perkusji DJ Ninj. Z pewnością ich gra wprawi w zdumienie i wzbudzi zamieszanie fanów obydwu muzyków. Ta zapierająca dech w piersiach, na wskroś nowoczesna, fuzja – to figlarnie szybkie oddziaływanie demonicznych improwizacji z niezwykłymi tanecznymi rytmami. Od ponad 35. lat Derek Bailey jest jednym z ważniejszych innowatorów w muzyce, z ponad 100. płytami na swoim koncie, prezentujący ogromnie improwizacyjny styl i technikę gry. Natomiast DJ Ninj, pochodzący z Birmingham, uczestniczył dotychczas w nagraniu płyty Billa Laswella „Oscillations”, zespołu Buckethead „Day Of The Robot” oraz w kompilacji „Axiom Dub”.