Ta strona wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies) do poprawnego działania. Więcej informacji na stronie Polityka Prywatności. Zamknij.

Logowanie

BRUCKNER, WAGNER, Hans Knappertsbusch, Vienna Philharmonic

Symphony No.4 in E flat major 'Romantic' / Siegfried Idyll

Symphony No.4 in E flat major 'Romantic' / Siegfried Idyll image
Galeria okładek

ZamknijGaleria okładek

Symphony No.4 in E flat major "Romantic" [1880 version, ed. Haas] 1. 1st Movement: Bewegt, nicht zu schnell 2. 2nd Movement: Andante quasi allegretto 3. 3rd Movement: Scherzo, Bewegt&Trio, Nicht zu schnell, keinesfalls schleppend 4. 4th Movement: Finale, Bewegt, doch nicht zu schnell Wagner - Siegfried Idyll
  • Hans Knappertsbusch - conductor
  • Vienna Philharmonic - orchestra
  • BRUCKNER
  • WAGNER
Add to Basket

799.00 PLN

2 SuperVinyl:

Nr kat.: KIJC9208
Label  : King Records (Japan)

The Super Analogue Disc - najbardziej legendana japońska edycja winylowa

Pierwsze egzemplarze tej serii ukazały się na rynku dokładnie 20 lat temu. Wszystkie powstały z przeniesienia zapisów z taśmy - matki na matrycę winylową. Zaskoczyły melomanów na całym świeżością brzmienia. Nigdy wcześniej płyta winylowa nie zaprezentowała dźwięków tak bardzo naturalnych. Dla wielu specjalistów był to szok. Sami nie wiedzieli, jak doskonale zarejestrowali słynne koncerty. Ówczesna aparatura do odtwarzania dźwięku nie była tak doskonała, jak urządzenia do jego rejestracji! Dziś każdy egzemplarz tej serii uchodzi za 'audiofilski klejnot'. A już za skarb - egzemplarz nowy, nigdy wcześniej nie odtwarzany, oryginalnie zapakowany. Takie właśnie perły z serii ORIGINAL ANALOGUE RECORDING dziś Państwu prezentujemy. .Cesarskie Vinyle w naszej ofercie.

 

Razem z tą płytą inni Melomani kupowali: