Ta strona wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies) do poprawnego działania. Więcej informacji na stronie Polityka Prywatności. Zamknij.

Logowanie

Ying Huang

Russian Golden Hits

Russian Golden Hits image
Galeria okładek

ZamknijGaleria okładek

¶À¬õ­^ - «Xù´µ¤§±Ú 01. ²ö´µ¬ì­¥¥~ªº±ß¤W (3:00) 02. ¯¼Â´©h®Q (2:40) 03. ©]ºq (3:44) 04. ¬õ²ùªá¨à¶} (2:26) 05. »»»·ªº¦a¤è (5:28) 06. ¤sÝÓ¾ð (3:32) 07. ¤p¹aÅL (4:07) 08. ·ÓÃè¤l (1:45) 09. ¤p¸ô (3:49) 10. ¥Ð³¥ÀR®¨®¨ (2:48) 11. ¬K¤Ñ¸ÌªºÂAªá«ã©ñ (2:11) 12. ²`²`ªº®ü¬v (2:50) 13. ĬÄRÏÈ (3:15) 14. §t­c±ý©ñªºªá (2:00) 15. ¤p§ùÃY (2:26) 16. ³Ø¬î²ï (2:19)
  • Ying Huang - soprano
Add to Basket

89.00 PLN

CD:

Nr kat.: HRP72512
Label  : HUGO Production

Original 24 Bit Recording

- O wytwórni Hugo wiedziałam jedno - jest całkowicie wolna od stereotypów, podejścia komercyjnego do nagrywanych piosenek, poszukiwania repertuaru bardzo ambitnego, artystycznie wartościowego. I tak sobie myślałam, czy już mogłabym dla nich cos nagrać? Czy moje umiejętności i ambicje są dostatecznie dojrzałe, by znaleźć się w ich studiu, w tej atmosferze, o której wszędzie mówi się, że jest prawdziwa kuźnią sztuki wokalnej? Huang Hong-ying jest rzeczywiście bardzo utalentowana wokalistką, ma doskonałą technikę, przepiękny głos i sama jest przeuroczą osobą. Podczas jednego z koncertów podszedł do niej pewien gentelman. Zaczęli rozmawiać o zakończonym występie. On komplementował jej umiejętności, ona krytycznie odnosiła się do życzliwych spostrzeżeń. - A może nagrałaby pani coś dla nas? - zapytał nieznajomy. Huang Hong-ying uśmiechnęła się i zawiesiła wzrok na nieznajomym. - Nazywam się AIK Yew-goh. Pracuję w wytwórni HUGO. Tak rozpoczęła się przygoda Hong-ying, najważniejsza w jej artystycznym życiu, z wymarzona wytwórnią. Było to w roku 2001. jej pierwsza płyta pojawiła się na rynku rok później. Bo tyle czasu zabrała jej praca nad krążkiem, który do dziś należy do najbardziej popularnych płyt w Azji. Hong-ying była i jest zafascynowana legendą chińskiej wokalistyki - charyzmatyczną Teresą Teng, ikoną i niezwykle popularną wokalistką. Jej triumfalny, kilkunastoletni pobyt na estradach i antenach Azji pozostawił niezatarty ślad w tamtejszej kulturze. Zmarła przedwcześnie, pozostawiła wiele mistrzowskich interpretacji. Każda z jej piosenek stanowi dziś wielkie studium dla młodych wokalistów - niedościgniony wzór. Hong-ying wspólnie z panem AIK postanowili przygotować płytę z najlepszymi piosenkami z repertuaru Teresy Tang. Podróżowali po całych Chinach, odwiedzali miejsca bliskie Teresie Tang, szukali inspiracji, źródeł, pytali, analizowali. Wreszcie przyszedł czas nagrania. Sesja - jak każda w HUGO - była rejestrowana live, razem z sekcja rytmiczna i solistami. Tu nie ma zwyczaju nagrywania materiału najpierw przez zespół, potem przez solistkę. Tu wszyscy twporzą wspólnie. I to się czuje. Płyta jest rewelacyjna. Kolejną w jej kolekcji jest kolekcja rosyjskich melodii i piosenek tradycyjnych.

 

Razem z tą płytą inni Melomani kupowali: