Ta strona wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies) do poprawnego działania. Więcej informacji na stronie Polityka Prywatności. Zamknij.

Logowanie

Yim Hok-Man

Master of Chinese Percussion

  • Yim Hok-Man - percussion

Produkt w tej chwili niedostępny.

Preludium do trzęsienia Ziemi

SAMPLER PREZENTUJĄCY UKŁAD SCENY I PERFEKCYJNĄ DYNAMIKĘ NAGRANIA

 

 

Czy ręce, palce potrafią prześcignąć karabin maszynowy, co więcej - wytrzymać szalone tempo atomowych eksplozji dłużej niż jakiekolwiek urządzenie sterowane i taktowane kosmicznymi zegarami? Mistrzowie sztuki bębniarskiej Azji (na wielu instrumentach perkusyjnych) nie mają sobie równych w całym Universum. Hok-Man jest najlepszym z nich.

I choć na tej płycie towarzyszą mu także inne instrumenty, cała orkiestra nawet - bębny pozostają w centrum całego nagrania. Pierwsze nagrania z jego udziałem inżynierowie i akustycy traktowali jako swoisty test na zachowanie selektywności brzmienia, opanowania niskich tonów, oddania wszelkich niuansów świata pomruków i grzmotów.

W tej muzyce szybko jednak dostrzegli niezwykłe piękno, bogactwo i wszechstronność. Brak najwyższych tonów w niczym nie przeszkadzał by w całości oddać się kosztowaniu przestrzeni z dudnień, pohukiwań i gromów. Najnowsza wersja K2HD tego nagrania pod każdym względem referencyjnego, w jeszcze większym stopniu niż inne formaty pozwala delektować się potęgą brzmienia. Po wysłuchaniu tej płyty jednak uważaj! Bo energia, jaką ta muzyka potrafi cię naładować może okazać się nieobliczalna w skutkach (ale też niezwykła w doznaniach!)

>>> Płyty K2HD do odtworzenia we wszystkich typach czytników CD oraz DVD. Nowe wcielenie technologii XRCD - jeszcze bardziej precyzyjne i... analogowe! Klasyczny high-end! <<<

 

Razem z tą płytą inni Melomani kupowali: