Club CD: Wolfgang Bernreuther - The Cologne Concert
Ta strona wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies) do poprawnego działania. Więcej informacji na stronie Polityka Prywatności. Zamknij.

Logowanie

Wolfgang Bernreuther, Beata Kossowska, United Blues Experience

The Cologne Concert

Bernreuther / Bayer & Kossowska - The Cologne Concert 01. 01 Midnight Sun (2:34) >>> Posłuchaj fragmentu <<< 02. 02 Just a silly Lovesong (4:03) >>> Posłuchaj fragmentu <<< 03. 03 Fishin`Blues (4:52) >>> Posłuchaj fragmentu <<< 04. 04 I want to be free (4:01) >>> Posłuchaj fragmentu <<< 05. 05 Bring me Flowers (3:55) >>> Posłuchaj fragmentu <<< 06. 06 Rainbow Rider (3:18) >>> Posłuchaj fragmentu <<< 07. 07 Me and the Devil Blues (5:39) >>> Posłuchaj fragmentu <<< 08. 08 Listen to your Heart (4:17) 09. 09 Help me (6:47) 10. 10 Little Red Rooster (9:08) 11. 11 Not again (6:38) 12. 12 Loved another Woman (2:57) 13. 13 Hey Joe (6:48) 14. 14 One Time (5:37) 15. 15 Alabama Train (4:57) 16. 16 New Morning (3:22)
  • Wolfgang Bernreuther - vocals, guitar
  • Beata Kossowska - vocal, harmonica
  • United Blues Experience - group
Add to Basket

79.00 PLN

CD:


Add to Basket

209.00 PLN

2 LP-180G 33rpm:


Rytm serca przez stetoskop gitary akustycznej...

NAGRANIE O SZCZEGÓLNYCH WALORACH AUDIOFILSKICH, ZREALIZOWANE W LABORATORIUM ClearAudio! Blues to żywa muzyka. I zwykle wykonywana przez facetów. Jeśli kobiety, to najczęściej śpiewają, czasem akompaniują sobie na gitarze. A Beata Kossowska przed laty postawiła na harmonijkę ustną. Pracowitość i talent opłaciły się. W Niemczech jest w stajni Hohnera - jednego z najsławniejszych światowych producentów harmonijek. Przy okazji grywa różne gatunki muzyki, śpiewa, także po polsku, i komponuje. Właśnie ukazało się wydawnictwo rejestrujące jej grę i śpiew na koncercie w Kolonii. Płyta stanowi pyszny wybór możliwości interpretowania bluesa i okolic. Niemieccy partnerzy Beaty sami komponują, śpiewają i grają na instrumentach. I słychać, że takie akustyczne granie Niemcom się podoba. Krążek jest świetnie ułożony - ma swoją dramaturgię i stopniowo odkrywa niespodzianki. Oprócz własnych kompozycji mocną stronę stanowił dobór standardów. Fanów bluesa płynącego przez lata z polskiego radia z pewnością ucieszy znakomita wersja "Help Me". Jest niezwykle klimatyczny "Little Red Rooster" i mający niemniejszą moc, co sfuzzowany oryginał, akustyczny "Hey Joe", oczywiście z partią harmonijki. "I Want To Be Free", "One Time For Love" to w pełni autorskie piosenki Beaty Kossowskiej, zaśpiewane zresztą przez autorkę. Czystym, wysokim głosem. Największa niespodzianka czeka uważnych słuchaczy w utworze "Rainbow Raider". Beata napisała go wspólnie z Wolfgangiem Bernreutherem połową duetu, do któego dołączyła z niezwykle dobrym skutkiem. Na krążku niemieckiemu gitarzyście i wokaliście towarzyszy jego stały muzyczny partner - kontrabasista Rudi Bayer. Specjalnie na nagranie tego koncertu zespół dodatkowo zaprosił Richarda Bargela grającego na gitarze akustycznej i dobro. źródło: https://bluesonline.pl/content/view/188/4/ >>> Beata Kossowska o swojej muzyce, swojej harmonijce i o sobie - specjalnie dla Państwa, Clubowiczów CD! <<< . Wolfgang Bernreuther - w naszej ofercie >>> Płyty winylowe należy przechowywać WYŁĄCZNIE w NAJLEPSZYCH NA ŚWIECIE koszulkach produkcji legendarnej wytwórni MOBILE FIDELITY. 100% gwarancji na pozbycie się trzasków będących w istocie w 90% efektem ładunków elektrostatycznych a nie uszkodzeń mechanicznych płyty! <<<

 

Razem z tą płytą inni Melomani kupowali: