Ta strona wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies) do poprawnego działania. Więcej informacji na stronie Polityka Prywatności. Zamknij.

Logowanie

Wishbone Ash

Argus

Wishbone Ash - Argus 01. Time Was (9:45) 02. Sometime World (6:56) 03. Blowin' Free (5:20) 04. The King Will Come (7:08) 05. Leaf And Stream (3:56) 06. Warrior (5:55) 07. Throw Down The Sword (5:57) 08. No Easy Road (3:37) 09. Jail Bait - Live In Memphis (4:56) 10. The Pilgrim - Live In Memphis (10:09) 11. Phoenix - Live In Memphis (17:06)
  • Wishbone Ash - group
Add to Basket

219.00 PLN

SHM-CD/SACD:

Nr kat.: UIGY15033
Label  : Ultra-Vybe (Japan)

NO I STAŁO SIĘ!!! To tak, jakby wyrzeźbić w mroźnej skale z jęzora przedpotopowego lodowca idealny puchar i wlać do niego krystaliczną wodę z lodu, który powstał u zarania dziejów. Dziejów muzyki, oczywiście. Nieposkromiony w swoich dążeniach Audiofilus Melomanus zapragnął przesunąć o kolejne szczeble rozwoju cywilizacyjnego swoje wymagania i oczekiwania. Technikę właściwą dla formatu SACD połączył z idealnym, całkowicie przejrzystym nośnikiem wykonanym w technologii SHM-CD. I tak powstał efekt, który - by pozostać w klimacie porównań wszechświetnych - jest porównywalny z tym, w jaki sposób pierwszy Promień Światła słonecznego przeszywał idealnie czystą, wolną od wszelkich zanieczyszczeń Atmosferę. A więc tak, jak w czasach, gdy na Ziemię opadł ostatni pyłek po Wielkim Wybuchu. Proszę Państwa - oto nowe cacko, nowy muzyczny przedmiot pożądania! Oto SHM-CD/SACD

Płyta SHM-CD/SACD do odtworzenia TYLKO w czytniku z funkcją SACD z gwarancją doznań, jakich nigdy nie zapewni zwykła płyta CD.
SHM-CD/SACD - w ofercie Clubu CD

 

Razem z tą płytą inni Melomani kupowali: