Ta strona wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies) do poprawnego działania. Więcej informacji na stronie Polityka Prywatności. Zamknij.

Logowanie

Tsuyoshi Yamamoto Trio

Midnight Sun

Tsuyoshi Yamamoto - Midnight Sun 01. Midnight Sun (6:10) 02. Autumn Leaves (5:09) 03. Wave (6:17) 04. A Shade Of Love (4:27) 05. Billy Boy (5:35) 06. Love Is Here To Stay (8:27) 07. Blue Manhattan (4:48) 08. Kid (2:17)
  • Tsuyoshi Yamamoto Trio - group
Add to Basket

179.00 PLN

CD:

Nr kat.: CMRS0047
Label  : Three Blind Mice

Legendarne nagrania wytwórni TBM - Himalaje high-endu

Ta płyta jest kolejnym potwierdzeniem tego, że spośród wszystkich narodów świata najbliższymi naszej duszy są... Japończycy. Po wielokroć udowodnili to grając Chopina. Yamamoto przekroczył jednak strefe muzyki klasycznej w i kosmosie jazzu oraz bluesa uderza w najczulsze tony, jest królem nastroju, zniewala nas jakąś nostalgią, tęsknicą siegającą chwili narodzin duszy. Na każdej z jego płyt jest jeden, dwa, może trzy ,momenty kiedy pianista uderza w jeden klawisz, ale to uderzenie poprzedza taką konstrukcją emocjonalną, takim ładunkiem wewnętrznego napięcia, że owo uderzenie w jeden klawisz teleportuje nas w świat niedostepny ludziom nieznającym muzyki.

 

Razem z tą płytą inni Melomani kupowali: