Ta strona wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies) do poprawnego działania. Więcej informacji na stronie Polityka Prywatności. Zamknij.

Logowanie

SAMPLER - STS DIGITAL

Extended Dynamic Experience v. 4

Tracklist: 1. Bela Flack - Flight of the Cosmic Hippo (demo) 2. Yello- Rubberbandman 3. Dede Priest- Blues wine 4. Christian Mc Bride - Night train (demo) 5. Burrdy Guy - I love the live i live 6. Marcus Miller - Power 7. Jim Lampi - Ernest (demo) 8. Brian Bromberg- Teen town 9. Simpsons - In the houseman 10. Himalaya - Norbu 11. Misrili Luli - Percussion 12. Johan Lunenburg - A first set of 3 pieces
  • SAMPLER - STS DIGITAL - sampler
Add to Basket

119.00 PLN

CD:

Nr kat.: STS6111145
Label  : STS Digital

Czwarta już - w dodatku - EXTENDED część tej wyjątkowej serii. Każdy z utworów, także na trzech poprzednich płytach dowodzi, że w lawinie, ba - graniczącym z codzienną eksplozją nowych edycji płytowych - tak niewiele jest utworów zarejestrowanych w sposób GENIALNY! High-endowa poezja w obliczu tych faktów - blednie, sczeźnie, nie tylko zapomina język w gębie ale go wręcz połyka! Ostatni szlif w dziele uwolnienia Mocy Muzyki należy do Fritza de Witha z holenderskiego STSu. Jak on to robi? jak precyzyjnie, z dokładnością atomową na nowo dzieli, koloruje, a może wręcz odwrotnie, - odsłania jedynie i wyzwala to, co na taśmę zapisano podczas sesji nagraniowej? Każdą, literalnie KAŻDĄ płytę z STS Digital otwieram z radością. Wiem, że będzie doskonała. I nigdy się nie zawiodłem. Proszę nie zapominać - płyty STS Digital tłoczone są w nakładach po 1000 egzemplarzy!

 

Razem z tą płytą inni Melomani kupowali: