Ta strona wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies) do poprawnego działania. Więcej informacji na stronie Polityka Prywatności. Zamknij.

Logowanie

Miles Davis

Bitches Brew - 2CD

 • Miles Davis - Bitches Brew
 • 01. Pharaoh's Dance (20:05)
 • 02. Bitches Brew (26:58)
 • Miles Davis - Bitches Brew (cd2)
 • 01. Spanish Key (17:34)
 • 02. John McLaughlin (4:26)
 • 03. Miles Runs The Voodoo Down (14:03)
 • 04. Sanctuary (10:57)
 • Miles Davis - trumpet

Produkt w tej chwili niedostępny.

Blu-specCD - JESZCZE BLIŻEJ ORYGINAŁU!

Specjaliści rozwiną wszelkie utensylia, zbudują okopy, zgromadzą argumenty a nad ich napakowanymi dynamitem głowami powiewać będzie sztandar: DOBRE TYLKO TO, CO ZNAMY, MAMY I JUŻ. A tymczasem świat gna do przodu, prześciga się w poszukiwaniu drogi do Edenu, do świata muzyki prawdziwej. Pozwólmy więc tym dynamitogłowym zacietrzewieńcom wieść ich buńczuczne spory - a sami - po prostu posłuchajmy. By jednak nie wyjść na całkowitych ignorantów - ograniczmy się do kilku faktów:

 • 1. tradycyjna płyta (jej glass master) tworzona jest przy użyciu czerwonego lasera. Jego światło jest szerokie, niezbyt skoncentrowane i "wycina" na płycie rowki "od miedzy do miedzy"
 • 2. technologia Blu-specCD bazuje na laserze niebieskim, a wiec zdecydowanie skoncentrowanym, precyzyjnym, gęstym. Rowek "wykuwany" tym laserem jest kilkakrotnie węższy od tradycyjnego, a informacje o dźwięku są zapisane precyzyjnie, skrupulatnie, jak u najlepszego księgowego. Poza tym - laser niebieski zapisze na płycie kilkakrotnie więcej informacji niż laser czerwony.
  • Poniżej dwa obrazki "jednej informacji" - dwa kratery: ten z lewej - zrobiony laserem czerwonym a prawy - niebieskim. Lewy - jak nieboże, uklejaniec pierogowy, niekształtny i zwichrowany; prawy - jak z bicza strzelił - poza jakąkolwiek geometryczną niepełnosprawnością. Widać? ** Z lewej strony na górnych i dolnych schematach - kształt i charakterystyka informacji zapisanej metodą tradycyjną; po prawej stronie - w technologii Blu-specCD. ** Pewnie, że widać. Informacje zapisane na ścieżce laserem czerwonym to jak zupa jarzynowa, przy czym każdy jej składnik na osobnym talerzu i łyżką zbierając je w całość - doświadczamy błogiego uczucia nasycenia. Zupa z lasera niebieskiego - ech! - z jednego garnka, ze wszystkimi składnikami razem, w ich zawiłej, asocjacjo-homogenizacji. I jeden talerz. Które zatem danie Państwu podać? Nakład pierwszej parii Blu-specCD – jak przysłało na Japończyków - DRASTYCZNIE LIMITOWANY. Wiele z tytułów, które znajda Państwo poniżej – jest już niedostępnych. Nasze zasoby – z racji ogromnego Państwa zainteresowania tą nową technologią – coraz mniejsze. Zapraszam więc – kto pierwszy – ten zdąży. Niemal pewne jest, że poniższe tytuły już przeszły do HISTORII i nie pojawią się w kolejnych dostawach! I najważniejsze - te płyty nie mają nic wspólnego z płytami Blu-ray! Do ich odczytu nie trzeba żadnych specjalnych czytników. Są akceptowane przez wszystkie typy odtwarzaczy CD! One są jedynie tworzone przy użyciu technologii wykorzystywanej do produkcji Blu-ray! Tekst alternatywny
   Płyty Bluspec_CD do odtworzenia we wszystkich typach czytników CD oraz DVD. Gwarantują wybitną projekcję szczegółów, dokładnie odwzorowują zapis oryginału, świetnie ukazują całą architekturę nagrania.

 

Razem z tą płytą inni Melomani kupowali: