Ta strona wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies) do poprawnego działania. Więcej informacji na stronie Polityka Prywatności. Zamknij.

Logowanie

Michael Ausserbauer

Jazz On Vinyl Vol.2 - Duets

Seite 1 1. Summertime 2. La cuerda y el viento 3. Hit it, hit it 4. Glasshouse Groove Seite 2 Never Been There Before Round Midnight That's Too Big A Thing Lonnie's Lament
  • Michael Ausserbauer - saxophone
Add to Basket

189.00 PLN

LP-180G 33rpm:

Nr kat.: JOV002
Label  : JazzOnVinyl

Edycja Numerowana - 1000 egzemplarzy w skali światowej

I znowu płyta nie do sprzedania. Nie, nie, nie ma żadnych wad, Idzie jak nóż przez masło. Kręci się w prawą stronę. Tak, nie trzeszczy. Tylko to... brzmienie 99% słuchających zrobi kocią minę na pierwszy dźwięk. 99,5% powie - a co to tak brzmi? Co to jest? Jakiś błąd? Nie. Nie ma błędu. Kolejny krążek wydany przez nieodpowiedzialnych twórców, którzy albo nie wiedzą, albo prowokują poważnych audiofilii dźwiękiem... NATURALNYM! A taki przecież praktycznie rzecz biorąc w audiofilskiej przyrodzie NIE WYSTĘPUJE! Walnie perkusista w bęben. Dmuchnie saksefonista w saksefon albo basista za kontrabasuje. Raz, Jeden raz. Wtedy w studiu nagraniowym siedzi czarodziej i kręci gałkami. Rasuje dźwięk. W domu – każdy ma inny sprzęt. Przepraszam, każdy ma NAJLEPSZY sprzęt. I gdyby można było skserować to walnięcie, to dmuchnięcie na tych najlepszych sprzętach, a odbitki ksero ułożylibyśmy obok siebie, to każda odbitka pokazywałaby coś innego. Wiem, co mówię. Więc – żeby nie rozgadywać się. Płyta (jak dwie następne z tej serii) wytłoczona w nakładzie 500 egzemplarzy. A i to nie wiadomo czy się sprzeda. Tylko dla tych, którzy chcą obcować z brzmieniem naturalnym. A to całkiem co innego niż dźwięk audiofilski. UWAGA!!! Płyta zrealizowana w technice analogowej W każdej płycie - kupon do ściągnięcia pliku z nagraniem!

 

Razem z tą płytą inni Melomani kupowali: