Ta strona wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies) do poprawnego działania. Więcej informacji na stronie Polityka Prywatności. Zamknij.

Logowanie

MAHLER, Seiji Ozawa, Saito Kinen Orchestra

Symphony No. 9 in D major

Saito Kinen Orchestra - Mahler: Symphony No. 9 in D major CD 1 01. Applause (0:32) 02. I. Andante comodo (26:50) CD2 01. II. Im Tempo Eines Gemachlichen Landlers. Etwas Tap (16:11) 02. III. Rondo-Burleske. Allegro Assai. Sehr Trotzig (13:15) 03. IV. Adagio. Sehr Langsam Und Noch Zuruckhaltend (25:05)
 • Seiji Ozawa - conductor
 • Saito Kinen Orchestra - orchestra
 • MAHLER
Add to Basket

219.00 PLN

2 Blu-specCD:

Nr kat.: SICC20006
Label  : SONY (Japan)

Jego batuta jak pędzel Rembranta... Monumentalne!

Specjaliści rozwiną wszelkie utensylia, zbudują okopy, zgromadzą argumenty a nad ich napakowanymi dynamitem głowami powiewać będzie sztandar: DOBRE TYLKO TO, CO ZNAMY, MAMY I JUŻ. A tymczasem świat gna do przodu, prześciga się w poszukiwaniu drogi do Edenu, do świata muzyki prawdziwej. Pozwólmy więc tym dynamitogłowym zacietrzewieńcom wieść ich buńczuczne spory - a sami - po prostu posłuchajmy. By jednak nie wyjść na całkowitych ignorantów - ograniczmy się do kilku faktów:

 • 1. tradycyjna płyta (jej glass master) tworzona jest przy użyciu czerwonego lasera. Jego światło jest szerokie, niezbyt skoncentrowane i "wycina" na płycie rowki "od miedzy do miedzy"
 • 2. technologia Blu-specCD bazuje na laserze niebieskim, a wiec zdecydowanie skoncentrowanym, precyzyjnym, gęstym. Rowek "wykuwany" tym laserem jest kilkakrotnie węższy od tradycyjnego, a informacje o dźwięku są zapisane precyzyjnie, skrupulatnie, jak u najlepszego księgowego. Poza tym - laser niebieski zapisze na płycie kilkakrotnie więcej informacji niż laser czerwony.
  • Poniżej dwa obrazki "jednej informacji" - dwa kratery: ten z lewej - zrobiony laserem czerwonym a prawy - niebieskim. Lewy - jak nieboże, uklejaniec pierogowy, niekształtny i zwichrowany; prawy - jak z bicza strzelił - poza jakąkolwiek geometryczną niepełnosprawnością. Widać? ** Z lewej strony na górnych i dolnych schematach - kształt i charakterystyka informacji zapisanej metodą tradycyjną; po prawej stronie - w technologii Blu-specCD. ** Pewnie, że widać. Informacje zapisane na ścieżce laserem czerwonym to jak zupa jarzynowa, przy czym każdy jej składnik na osobnym talerzu i łyżką zbierając je w całość - doświadczamy błogiego uczucia nasycenia. Zupa z lasera niebieskiego - ech! - z jednego garnka, ze wszystkimi składnikami razem, w ich zawiłej, asocjacjo-homogenizacji. I jeden talerz. Które zatem danie Państwu podać? Nakład pierwszej parii Blu-specCD – jak przysłało na Japończyków - DRASTYCZNIE LIMITOWANY. Wiele z tytułów, które znajda Państwo poniżej – jest już niedostępnych. Nasze zasoby – z racji ogromnego Państwa zainteresowania tą nową technologią – coraz mniejsze. Zapraszam więc – kto pierwszy – ten zdąży. Niemal pewne jest, że poniższe tytuły już przeszły do HISTORII i nie pojawią się w kolejnych dostawach! I najważniejsze - te płyty nie mają nic wspólnego z płytami Blu-ray! Do ich odczytu nie trzeba żadnych specjalnych czytników. Są akceptowane przez wszystkie typy odtwarzaczy CD! One są jedynie tworzone przy użyciu technologii wykorzystywanej do produkcji Blu-ray!

   Tekst alternatywny


   Płyty Bluspec_CD do odtworzenia we wszystkich typach czytników CD oraz DVD. Gwarantują wybitną projekcję szczegółów, dokładnie odwzorowują zapis oryginału, świetnie ukazują całą architekturę nagrania.