Ta strona wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies) do poprawnego działania. Więcej informacji na stronie Polityka Prywatności. Zamknij.

Logowanie

LISZT, Vladimir Ashkenazy

From Etudes D'Execution Transcendante / Mephisto Waltz

From Etudes D'Execution Transcendante / Mephisto Waltz image
Galeria okładek

ZamknijGaleria okładek

From Etudes D'Execution Transcendante A1 Band 1 - I. Preludio; II. A Minor 2:56 A2 Band 2 - III. Paysage 5:47 A3 Band 3 - V. Feux Follets 3:53 A4 Band 4 - VIII. Wilde Jagd 5:13 A5 Band 5 - X. F Minor 4:44 B1 Band 1 - XI. Harmonies Du Soir 10:46 B2 Band 2 - Gortschakoff-Impromptu (Dedicated To Princess Gortschakoff, 1872) 2:57 B3 Band 3 - Mephisto Waltz
  • Vladimir Ashkenazy - piano
  • LISZT
Add to Basket

449.00 PLN

SuperVinyl:

Nr kat.: KIJC9206
Label  : King Records (Japan)

The Super Analogue Disc - najbardziej legendana japońska edycja winylowa

Pierwsze egzemplarze tej serii ukazały się na rynku dokładnie 20 lat temu. Wszystkie powstały z przeniesienia zapisów z taśmy - matki na matrycę winylową. Zaskoczyły melomanów na całym świeżością brzmienia. Nigdy wcześniej płyta winylowa nie zaprezentowała dźwięków tak bardzo naturalnych. Dla wielu specjalistów był to szok. Sami nie wiedzieli, jak doskonale zarejestrowali słynne koncerty. Ówczesna aparatura do odtwarzania dźwięku nie była tak doskonała, jak urządzenia do jego rejestracji! Dziś każdy egzemplarz tej serii uchodzi za 'audiofilski klejnot'. A już za skarb - egzemplarz nowy, nigdy wcześniej nie odtwarzany, oryginalnie zapakowany. Takie właśnie perły z serii ORIGINAL ANALOGUE RECORDING dziś Państwu prezentujemy. .Cesarskie Vinyle w naszej ofercie.

 

Razem z tą płytą inni Melomani kupowali: