Ta strona wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies) do poprawnego działania. Więcej informacji na stronie Polityka Prywatności. Zamknij.

Logowanie

Koji Moriyama, Tsuyoshi Yamamoto Trio

Night And Day

Moriyama and Yamamoto 01. Night And Day (3:55) 02. The More I See You (5:14) 03. There'll Never Be Another You (3:47) 04. My Foolish Heart (4:57) 05. For Once In My Life (6:34) 06. My Funny Valentine (6:02) 07. Track 7 (4:57)
  • Koji Moriyama - vocal
  • Tsuyoshi Yamamoto Trio - group

Produkt w tej chwili niedostępny.

Od lat mówi się o skarbach archiwów takich wytwórni takich jak DECCA czy Columbia. Wytwórnia "Trzy ślepe myszki" zaskakuje rynek europejski i światowy reedycjami swoich analgowych nagrań na płytach CD. Kolejnym rarytasem bo to określenie wydaje się być najwłaściwszym dla prezentowanego krążka, jest sesja, jaką Koji Moriyama zrealizował w 1975 roku. Z towarzyszeniem Tsuyoshi Yamamoto Trio nagrał kilka standardów, z których tytułowy od razu wprowadza nas w nastrój, który trwa przez cały czas tej płyty. Niezwykła kultura, oryginalność interpretacji, całkowita rezygnacja z udziwnień sprawia, że perły swingowo-jazzowego repertuaru brzmią świeżo, prawdziwie i... fantastycznie. I sprawa najtrudniejsza - barwo, brzmienie głosu Moriyamay... Tenor z odcieniem altu, mezzosopran flirtujący z barytonem... Niezwykle oryginalne brzmienie, od razu wpisujące się w szereg tak charakterystycznych i rozpoznawalnych woklaistów jak Frank Sinatra, Juliette Greco, Mel Torme, Dinah washington... >>> Płyty Bluspec_CD do odtworzenia we wszystkich typach czytników CD oraz DVD. Gwarantują wybitną projekcję szczegółów, dokładnie odwzorowują zapis oryginału, świetnie ukazują całą architekturę nagrania. Do produkcji tych płyt wykorzystano technologię blu-ray, gwarantającą sześciokrotnie większą dokładność w odwzorowaniu walorów taśmy-matki. <<<


 

Razem z tą płytą inni Melomani kupowali: