Ta strona wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies) do poprawnego działania. Więcej informacji na stronie Polityka Prywatności. Zamknij.

Logowanie

John Lennon

Mind Games

John Lennon - Mind Games [Bonus Tracks] 01. Mind Games (4:13) 02. Tight As (3:39) 03. Aisumasen (I'm Sorry) (4:45) 04. One Day (At a Time) (3:10) 05. Bring on the Lucie (Freda Peeple) (4:12) 06. Nutopian International Anthem (0:04) 07. Intuition (3:11) 08. Out the Blue (3:23) 09. Only People (3:29) 10. I Know (I Know) (3:51) 11. You Are Here (4:13) 12. Meat City (2:52)
  • John Lennon - vocals, guitar
Add to Basket

229.00 PLN

Platinum SHM-CD HR:

Nr kat.: UICY40104
Label  : UNIVERSAL (Japan)

Pierwsze na świecie płyty PLATYNOWE

Platinum SHM-CD HR

>>> Płyta Platinum SHM-CD do odtworzenia we wszystkich typach czytników CD. DVD oraz Blu-ray. Mogą wystąpić kłopoty w tych urządzeniach, które nie akceptują płyt CD-R.

Idealny nośnik do prezentacji prawdziwej barwy i brzmienia, zgodnego z taśmą-matką. Wykonana przy użyciu technologii blu-ray, z dokładniejszym niż w jakimkolwiek wcześniejszym nośniku układaniem ścieżki z informacjami cyfrowymi.<<<czwarty solowy album Johna Lennona. Został nagrany w niecały miesiąc i zapoczątkował ponad roczny okres separacji z Yoko Ono. Album został nagrany bez udziału Yoko i był oddechem Lennona od aktywności politycznej, między innymi dlatego zyskał większą popularność niż jego poprzednia płyta. Album nie osiągnął szczytów list przebojów, ale trzynaste miejsce w Wielkiej Brytanii i dziewiąte w USA (gdzie płyta otrzymała status złotej), były sporym sukcesem dla opuszczonego przez żonę artysty. W produkcji płyty nie brał udziału Phil Spector, który do tej pory, wraz z Lennonem i Ono, był współproducentem ich wszystkich nagrań. https://pl.wikipedia.org/wiki/Mind_Games