Ta strona wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies) do poprawnego działania. Więcej informacji na stronie Polityka Prywatności. Zamknij.

Logowanie

John Abercrombie, Jeff Palmer

Ease On

Ease On image
Galeria okładek

ZamknijGaleria okładek

Jeff Palmer - Ease on 01. Good News (9:15) 02. Ease On (10:00) 03. Side View (8:51) 04. Blues on the Corner (7:54) 05. Modal Scallopini (8:14) 06. Mid Move (7:44) 07. Gas Mask (9:09)
  • John Abercrombie - guitar
  • Jeff Palmer - Hammond B-3 organ

Produkt w tej chwili niedostępny.

Najpiękniejsze brzmienie nowojorskiej sceny - nigdzie na świecie nie brzmią organy, saksofon, gitara i perkusja tak jak tutaj, w Nowym Jorku, w nagraniu zrealizowanym przez AudioQuest. Po opublikowaniu płyty DownBeat napisał: dzień ukazania się tych nagrań jest datą graniczną w rozwoju nowojorskiej sceny jazzowej. Brzmią fantastycznie! Oto znak czasu, nowego czasu w muzyce - dodał Jazz Times Niebywale rzadko spotyka się tak doskonały efekt współpracy na scenie. To nagranie MUSI pociągnąć za sobą kolejne - postulował Stereo Review . Jeśli wydaje ci się, że słyszałeś już wszystko co może wynikać ze spotkania kwartetu składającego się z organów, saksofonu gitary i perkusji - sięgnij po tę płytę i zacznij myśleć od początku! - postulował - Jazz and Blues Report. Performers Jeff Palmer - Hammond B-3 John Abercrombie - Guitar Arthur Blythe - Alto Sax Victor Lewis - Drums

 

Razem z tą płytą inni Melomani kupowali: