Ta strona wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies) do poprawnego działania. Więcej informacji na stronie Polityka Prywatności. Zamknij.

Logowanie

Gabrielle Roth and The Mirrors

Audiophile Percussions (24bit/192khz)

Audiophile Percussions (24bit/192khz) image
Galeria okładek

ZamknijGaleria okładek

Gabrielle Roth and The Mirrors - Audiophile Percussions (24bit/192khz) 01. Zone VJ (6:26) 02. Body Jazz (15:33) 03. Prairie Ruins (7:24) 04. Totem (6:46) 05. The Calling (7:58) 06. Eternal Dance (9:35) 07. Raven (6:38) 08. Cloud Mountain (7:28) 09. Deer (5:08)
  • Gabrielle Roth and The Mirrors - group

Produkt w tej chwili niedostępny.

the rhythm of life, love and everything you wish.

Prawdę powiedziawszy - trochę boję się płyt z tego typu muzyką? dźwiękami? rytmami? Po pierwsze - materiał koncentruje się na najtrudniejszej do przekazania strefie częstotliwości. A więc stawia nam niezwykłe wymagania sprzętowe. Z drugiej strony - jest miernikiem zdolności i sprawności tego systemu. Dźwięki są tak miękkie, głębokie, o bardzo zróżnicowanej gęstości strukturalnej, że membrana głośnika - by pzrekazać je w pełni - winna być wykonana z tęczy? morskiej piany? zapachu lawendy? Po drugie - są podporządkowane rytmowi. Ale nie jest to zwykłe odliczanie. To jest rytm biologiczny, przestrzenny, pobudzający najgłębsze pokłady naszych atawistycznych doświadczeń. Po trzecie - ta muzyka zamienia nas w kobrę. Przenosi nas w inny wymiar. Bez względu na to czy się to komuś podoba czy nie. Jeśli wyłączą Państwo taką płytę w połowie frazy, przed końcem cyklu rytmicznego - trzeba będzie kosmicznego wpływu by organizm nasz i całe jestestwo wróciło do harmonii. Ale też nic nie jest w stanie powstrzymać mnie od obcowania z tego typu muzyką "zarania".

Tekst alternatywny


Płyty XRCD - DO ODTWORZENIA W KAŻDYM TYPIE CZYTNIKA CD i DVD . Gwarantują niespotykaną wcześniej analogową jakość brzmienia, znakomitą scenę i wyjątkową przejrzystość oraz kolorystykę dźwięku.

 

Razem z tą płytą inni Melomani kupowali: