Ta strona wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies) do poprawnego działania. Więcej informacji na stronie Polityka Prywatności. Zamknij.

Logowanie

Dire Straits

Alchemy

1 ONCE UPON A TIME IN THE WEST 2 EXPRESSO LOVE 3 ROMEO AND JULIET 4 Love over Gold 5 PRIVATE INVESTIGATIONS 6 SULTANS OF SWING DISC 2 1 TWO YOUNG LOVERS 2 TUNNEL OF LOVE 3 TELEGRAPH ROAD 4 SOLID ROCK 5 GOING HOME
  • Dire Straits - group
Add to Basket

219.00 PLN

2 SHM-CD:

Nr kat.: UICY25674
Label  : UNIVERSAL (Japan)

Alchemy - piąty album Dire Straits i zarazem pierwszy wydany album koncertowy (grupa nagrała wcześniej koncert dla BBC, ale album ukazał się dopiero w 1995), wydany w 1984. Alchemy zawiera najbardziej znane i popularne utwory Dire Straits w nowych wykonaniach i aranżacjach z rozwiniętymi "solówkami" instrumentalistów. Album został nagrany 22 i 23 lipca 1983 w londyńskiej sali koncertowej Hammersmith Odeon. Album nie był po nagraniu edytowany w studiu. Alchemy zadebiutował na 3. miejscu na liście przebojów w Anglii, później uzyskał status platynowej płyty w Anglii, Irlandii i Portugalii, a w Australii i na Nowej Zelandii podwójnej płyty platynowej. W Grecji dotarł na pierwsze miejsce listy przebojów. (Wikipedia)


Tekst alternatywny


Płyty SHM-CD do odtworzenia we wszystkich typach czytników CD oraz DVD. Gwarantują niespotykaną wcześniej analogową jakość brzmienia, odwzorowują wszystkie walory taśmy-matki. Zdaniem specjalistów - ten nośnik i ta technologia najlepiej - bo natywnie, przenosi na krążek CD wszystkie walory nagrania analogowego.

 

Razem z tą płytą inni Melomani kupowali: