Ta strona wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies) do poprawnego działania. Więcej informacji na stronie Polityka Prywatności. Zamknij.

Logowanie

Die Tommys

Volume 1

Volume 1 image
Galeria okładek

ZamknijGaleria okładek

SIDE A Gabriel Fauré Chanson d?Amour Burt Bacharach The Look of Love Antonio Carlos Jobim Chega de Saudade SIDE B Maurice Jarre Somewhere my Love Cole Porter All of You Francis Lai Bilitis SIDE A (1)
Gabriel Fauré
Chanson d’Amour
(2)
Burt Bacharach
The Look of Love
(3)
Antonio Carlos Jobim
Chega de Saudade
SIDE B (1)
Maurice Jarre
Somewhere my Love
(Lara’s Theme From Dr. Zhivago)
(2)
Cole Porter
All of You
(3)
Francis Lai
Bilitis

Details

  • Die Tommys - group
Add to Basket

189.00 PLN

LP-180G direct-to-disc:

Nr kat.: BMS1304
Label  : Berliner Schalplatten

Berliner Schalplatten - Meister to przedsięwzięcie wyjątkowe. W czasach, gdzie liczy się kosmiczna cyfryzacja, nadzwyczaj skomplikowana obróbka sygnału, wyszukane nośniki - Berlińczycy sięgnęli po najbardziej wyrafinowane ale TRADYCYJNE metody nagrywania i tłoczenia płyt winylowych. Z zachowaniem wszelkich, najwyższych rygorów technologicznych - wrócili do metody direct-to-disc. Polega ona - najkrócej rzecz ujmując - na pominięciu taśmy matki, nośników cyfrowych takich jaki dyski twarde. Dźwięk ze studia NACINANY jest bezpośrednio na matrycę, z której tłoczyć się będzie płyty winylowe! Wartością dodatkową tych wydawnictw jest fakt, że muzycy mając świadomość, że nagranie nie będzie podlegało jakiemukolwiek montażowi, nie będzie można dograć jakiejś partii czy inaczej zmiksować prezentowany materiał ? grają (jak to ująć?) na 200%! Wyraźnie wyczuwa się ten specyficzny klimat, tę atmosferę wyjątkowości koncertu, jego niepowtarzalności. Płyty direct-to-disc są obecnie najlepszymi wzorcami naturalnego brzmienia. Do tych nagrań należy ?stroić? Państwa tory dźwiękowe. Jeśli kontrabas czy skrzypce z innych nagrań brzmią w Państwa pokoju inaczej niż na tych płytach, to znaczy, że nie brzmią prawdziwie. Trudno będzie też Państwu znaleźć na współczesnym rynku nagrania o tak przestrzennej architekturze, planach i kierunkach. I choć w pierwszej chwili zaskoczą Państwa te nagranie brakiem basu zbijającego tynk ze ścian czy też fletów i trąbek przeszywających zastawy stołowe na 12 osób zamieniając je w porcelanowy pył, to po chwili opanuje Państwa nadzwyczajny spokój, powróci pełny ład w myślach i harmonia w uczuciach. Bo dostroją się Państwo do tej muzyki - prawdziwie brzmiącej, zgodnej biologicznie i mentalnie z naszym jestestwem. Nagrania OBOWIĄZKOWE! Lutz Krajenski organ Hammond B-3 with Leslie 147 Matthias Meusel drums Starclassic B/B Hyper Drive drumset Meinl (Byzance) cymbals

 

Razem z tą płytą inni Melomani kupowali: