Ta strona wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies) do poprawnego działania. Więcej informacji na stronie Polityka Prywatności. Zamknij.

Logowanie

DEBUSSY, RAVEL, Ernest Ansermet, L'Orchestre de la Suisse Romande

La Mer / Daphnis et Chloe - Suite No. 2 / Alborada del Gracioso

La Mer / Daphnis et Chloe - Suite No. 2 / Alborada del Gracioso image
Galeria okładek

ZamknijGaleria okładek

Claude Debussy - La Mer Maurice Ravel - Daphnis et Chloé, Suite No. 2: 01. I. Lever du joir (6:04) 02. II. Pantomime (6:10) 03. III. Danse générale (3:33) Alborada del Gracioso
  • Ernest Ansermet - conductor
  • L'Orchestre de la Suisse Romande - orchestra
  • DEBUSSY
  • RAVEL

Produkt w tej chwili niedostępny.

The Super Analogue Disc - najbardziej legendana japońska edycja winylowa

Pierwsze egzemplarze tej serii ukazały się na rynku dokładnie 20 lat temu. Wszystkie powstały z przeniesienia zapisów z taśmy - matki na matrycę winylową. Zaskoczyły melomanów na całym świeżością brzmienia. Nigdy wcześniej płyta winylowa nie zaprezentowała dźwięków tak bardzo naturalnych. Dla wielu specjalistów był to szok. Sami nie wiedzieli, jak doskonale zarejestrowali słynne koncerty. Ówczesna aparatura do odtwarzania dźwięku nie była tak doskonała, jak urządzenia do jego rejestracji! Dziś każdy egzemplarz tej serii uchodzi za 'audiofilski klejnot'. A już za skarb - egzemplarz nowy, nigdy wcześniej nie odtwarzany, oryginalnie zapakowany. Takie właśnie perły z serii ORIGINAL ANALOGUE RECORDING dziś Państwu prezentujemy. .Cesarskie Vinyle w naszej ofercie.

 

Razem z tą płytą inni Melomani kupowali: