Ta strona wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies) do poprawnego działania. Więcej informacji na stronie Polityka Prywatności. Zamknij.

Logowanie

BRUCKNER, Otto Klemperer

Symphony No.7 (Original Version)

Symphony No.7 (Original Version) image
Galeria okładek

ZamknijGaleria okładek

O.Klemperer - Philharmonia Orchestra - Bruckner - Symphony No.7 01. 1. Allegro moderato (19:56) 02. 2. Adagio - Sehr feierlich und sehr langsam (21:59) 03. 3.Scherzo - Sehr schnell (9:45) 04. 4. Finale - Bewegt, doch nicht schnell (13:44)
  • Otto Klemperer - conductor
  • Philharmonia Orchestra - orchestra
  • BRUCKNER

Produkt w tej chwili niedostępny.

Jedno z nabardziej poszukiwanych, niezwykle rzadko publikowanych nagrań Klemperera.

EDYCJA NUMEROWANA - NAKŁAD 1000 egzemplarzy w skali światowej. Jedni twierdzą, że dyrygentowi udało sie utkać najprawdziwszy welon z nut, odczytać zapis i wizję kompozytora w jej najsubtelniejszej postaci. Inni dodają, że trudno o lepszy przykład na twórecze, genialne wręcz zmaterializowanie brucknerowkich fantasmagorii i trans wszechświatowych muzycznych obrazów. Klemperer maluje je z zadziwiającą wprost maestrią! ****************** LPCD45 jest najnowszą i najbardziej zaawansowaną technologią kodowania i produkcji płyt CD, opracowaną przez pana Aik Yew-Goh, założyciela firmy Hugo Productions. TO JEST WZORZEC - MATKA PŁYT - TO PŁYTA, Z KTÓREJ POWSTAJĄ NAKŁADY KOMERCYJNE!!!

UWAGA!!!
Płyta LPCD45 do odtworzenia w każdym typie czytnika z gwarancją doznań, jakich nigdy nie zapewni zwykła płyta CD, a Państwa sprzęt ujawni tkwiące w nim, wprost astronomiczne możliwości, pod warunkiem, że sprzęt Państwa czyta płyty nagrywane, typu CD-R.

 

Razem z tą płytą inni Melomani kupowali: