Ta strona wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies) do poprawnego działania. Więcej informacji na stronie Polityka Prywatności. Zamknij.

Logowanie

BRAHMS, WAGNER, Willi Boskovsky, Members of the Vienna Octet

Clarinet Quintet In B Minor, Op. 115 / Adagio For Clarinet & String Quartet

Clarinet Quintet In B Minor, Op. 115 / Adagio For Clarinet & String Quartet image
Galeria okładek

ZamknijGaleria okładek

Brahms Clarinet Quintet In B Minor, Op. 115 1st Mov. Allegro 2nd Mov. Adagio 3rd Mov. Andantino 4th Mov. Con Moto Wagner Adagio For Clarinet & String Quartet
  • Willi Boskovsky - violin
  • Members of the Vienna Octet - group
  • BRAHMS
  • WAGNER
Add to Basket

399.00 PLN

SuperVinyl:

Nr kat.: KIJC9122
Label  : King Records (Japan)

The Super Analogue Disc - najbardziej legendana japońska edycja winylowa

Pierwsze egzemplarze tej serii ukazały się na rynku dokładnie 20 lat temu. Wszystkie powstały z przeniesienia zapisów z taśmy - matki na matrycę winylową. Zaskoczyły melomanów na całym świeżością brzmienia. Nigdy wcześniej płyta winylowa nie zaprezentowała dźwięków tak bardzo naturalnych. Dla wielu specjalistów był to szok. Sami nie wiedzieli, jak doskonale zarejestrowali słynne koncerty. Ówczesna aparatura do odtwarzania dźwięku nie była tak doskonała, jak urządzenia do jego rejestracji! Dziś każdy egzemplarz tej serii uchodzi za 'audiofilski klejnot'. A już za skarb - egzemplarz nowy, nigdy wcześniej nie odtwarzany, oryginalnie zapakowany. Takie właśnie perły z serii ORIGINAL ANALOGUE RECORDING dziś Państwu prezentujemy. .Cesarskie Vinyle w naszej ofercie.