Ta strona wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies) do poprawnego działania. Więcej informacji na stronie Polityka Prywatności. Zamknij.

Logowanie

BEETHOVEN, Wilhelm Backhaus

Piano Sonata No.23 In F Minor, Op.57 'Appassionata' / Piano Sonata No.26 In E Flat Major, Op.81a 'Les Adieux'

Galeria okładek

ZamknijGaleria okładek

Piano Sonata No.23 In F Minor, Op.57 "Appassionata" A1 I. Allegro Assai A2 II. Andante Con Moto A3 III. Allegro, Ma Non Troppo - Presto Piano Sonata No.26 In E Flat Major, Op.81a "Les Adieux" B1 I. Das Lebewohl (Adagio-Allegro) B2 II. Die Abwesenheit (Andante Espressivo) B3 III. Das Wiedersehen (Vivacissimamente)
  • Wilhelm Backhaus - piano
  • BEETHOVEN
Add to Basket

389.00 PLN

SuperVinyl:


The Super Analogue Disc - najbardziej legendana japońska edycja winylowa

Pierwsze egzemplarze tej serii ukazały się na rynku dokładnie 20 lat temu. Wszystkie powstały z przeniesienia zapisów z taśmy - matki na matrycę winylową. Zaskoczyły melomanów na całym świeżością brzmienia. Nigdy wcześniej płyta winylowa nie zaprezentowała dźwięków tak bardzo naturalnych. Dla wielu specjalistów był to szok. Sami nie wiedzieli, jak doskonale zarejestrowali słynne koncerty. Ówczesna aparatura do odtwarzania dźwięku nie była tak doskonała, jak urządzenia do jego rejestracji! Dziś każdy egzemplarz tej serii uchodzi za 'audiofilski klejnot'. A już za skarb - egzemplarz nowy, nigdy wcześniej nie odtwarzany, oryginalnie zapakowany. Takie właśnie perły z serii ORIGINAL ANALOGUE RECORDING dziś Państwu prezentujemy. .Cesarskie Vinyle w naszej ofercie.