Ta strona wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies) do poprawnego działania. Więcej informacji na stronie Polityka Prywatności. Zamknij.

Logowanie

Aleksey Revenko

Color of the Universe

Gates of Universe Calm the soul Last fairy tale Going to the end of the world Invitation Me Memory Mom The road Turn to events Synergy Crowns Rivalry
  • Aleksey Revenko - guitar
Add to Basket

89.00 PLN

CD:

Nr kat.: STS61111109
Label  : STS Digital

Colors of the Universe

Kompozytor, gitarzysta, wokalista, poeta i pisarz Ukrainy. Jest autorem utworów instrumentalnych napisanych w stylu neoklasycystycznym oraz muzyki bliskiej stylistyce "Renesanse". W późniejszych utworach łatwo mieszają się gatunki romansu, rocka, jazzu i folku. Muzyka oparta jest na romantycznych melodiach, jako odzwierciedlenie nieskażonej, czystej duszy. Harmonia ze światem, harmonia samego świata – coś, czego dziś tak nam brakuje. Alexei Revenko Ensemble słynie z umiejętności tworzenia przestrzeni, które harmonijnie łączą spokojną klasykę, buntowniczy rock i uduchowione folkowe motywy. Eksperymenty tego muzyka kończą się czasem dość niespodziewanie. Aleksiej Revenko jest również znany z braku akceptacji dlagłupoty i niesprawiedliwości. To pole buntu w stylu mocnego klasycznego rocka. W takim kosmosie przeciwieństw kiełkuje nadzieja na reinkarnację Człowieka, na możliwość nowego wyłomu z labiryntu codzienności. Revenko ma na swoim koncie ponad 10 albumów z muzyką instrumentalną (w tym wspólny projekt z grupą „DDT”) oraz 6 albumów z piosenkami.

 

Razem z tą płytą inni Melomani kupowali: