Ta strona wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies) do poprawnego działania. Więcej informacji na stronie Polityka Prywatności. Zamknij.

Logowanie

Akcesoria Mobile Fidelity

Original Master Record Sleeves - Antystatyczne koszulki na płyty winylowe

Original Master Record Sleeves - Antystatyczne koszulki na płyty winylowe image
Galeria okładek

ZamknijGaleria okładek

  • Akcesoria Mobile Fidelity - akcesoria
Add to Basket

199.00 PLN

50 koszulki LP:

Nr kat.: OMRS50
Label  : Mobile Fidelity

Wystarczy jednak płytę wykąpać lub przetrzeć płynem niwelującym wszelkie ładunki elektryczne by rozkoszować się swobodnym lotem po bezchmurnym niebie analogowego winylu.

 

Wykąpaną, pachnącą, świeżutką płytę pakujemy - po zdjęciu jej z talerza gramofonu w - pardon - brudne barchany, koszulkę papierową lub poliuretanową, co w elektrycznym sensie da się porównać do włożenia białego prześcieradła w uliczna kałużę.

 

I - zadowoleni - odkładamy odtworzoną właśnie, umytą płytę na półkę! Brakuje nam już wyobraźni by zrozumieć, że włożenie płyty do opakowania pełnego ładunków elektrycznych - spowoduje CAŁKOWITE zniwelowanie efektu mycia. I niech ten nowy potencjał, wręcz atomowy, czeka na kolejne spotkanie płyty z igłą. A gdy to będzie miało nastąpić - proszę zgasić światło, zasłonić okna i w zupełnej ciemności - wyjąć płytę ze wzmiankowanych - pardon - gaci. Pokój rozświetli się seledynową poświatą zorzy wyładowań i płyta, niczym mina przeciwpiechotna znów wyląduje na talerzu gramofonu, by raczyć nas detonacjami i eksplozjami. Jak tego uniknąć?

 

Po wykąpaniu pyty - należy włożyć ją do SPECJALNEJ KOSZULKI , której producentem jest legenda świata dźwięku winylowego, amerykańska wytwórnia Mobile Fidelity. Koszulka ta nie dość, że doskonale chroni płytę w atmosferze mikroklimatu, to przy każdorazowym wyjęciu owej płyty - zbiera z niej cały ładunek elektrostatyczny. Po jednej więc kąpieli i WŁOŻENIU CZYSTEJ PŁYTY w koszulkę z MoFi- mamy spokój na długie lata!

 

Idealny sposób na płytę wolną od jakichkolwiek trzasków!

 

Razem z tą płytą inni Melomani kupowali: