Ta strona wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies) do poprawnego działania. Więcej informacji na stronie Polityka Prywatności. Zamknij.

Logowanie

Susan Wong

Best Selection - 16

Best Selection - 16 image
Galeria okładek

ZamknijGaleria okładek

EXTENDED HD - płyta o podwyższonych walorach akustycznych - brzmienie kryształowe.

EXTENDED HD - płyta o podwyższonych walorach akustycznych - brzmienie kryształowe.

Susan Wong - Best Selection 16 01. Stay Awhile (2008 Version) (3:35) 02. Superstar (3:37) 03. Cavatina (4:01) 04. Killing Me Softly (4:15) 05. Rainy Days And Mondays (3:48) 06. Emotion (4:30) 07. I'm Easy (3:32) 08. Sway (3:04) 09. Close to You (3:19) 10. You Needed Me (3:19) 11. Do That To Me One More Time (4:02) 12. My Cherie Amour (3:06) 13. Sometimes When We Touch (4:20) 14. We're All Alone (2008 Version) (3:30) 15. Kiss Me Goodbye (2008 Version) (4:29) 16. I Only Want to Be With You (2:57)
  • Susan Wong - vocal
Add to Basket

249.00 PLN

SACD Hybr:

Nr kat.: RM180S
Label  : Rock-In-Music
Nośnik w tej chwili niedostępny.

CD:

Nr kat.: RM180
Label  : Rock-In-Music

High Resolution Audiophile Recording w masteringu EXTENDED HD i SACD Hybr
PREMIERA

Susan Wong jest obok Joanny Wang najbardziej rozpoznawana wokalistką azjatycką najmłodszego pokolenia. Jej niezwykle ujmujący swoją barwą, melodyjnością i delikatnością głos - w połączeniu z doskonałym wyczuciem stylistyki jazzu zachodniego stał się swoistym pomostem muzycznym tak odległych w tym zakresie kręgów kulturowych. Jest więc, niczym szlachetny kamień, oprawiany w coraz to doskonalsze i bardziej wyrafinowane technologie nagraniowe i masteringowe. Najnowsza metoda, EXTENDED HD, sprawia, że materiał muzyczny na klasycznej płycie CD prezentuje się znakomicie, w strefie zarezerwowanej dla najwyższych, najbardziej zaawansowanych technicznie formatach. A Star is Born... W istocie... Obok Jacinthy i Jhenny - pojawiła się nowa gwiazda o jasności i urodzie nadzwyczajnej! Azja oszalała! Jej płyty rozchodzą się w godnych tej części świata nakładach. Każda - nagrana z iście alchemiczną recepturą na doskonałość. Panowie! Oto nowy, zniewalający przedmiot waszego pożądania! SUSAN WONG! Urodziła sie w Hong Kongu. W wieku lat siedmiu wyemigrowała z rodzicami do Australii. Tam objawoły sie jej talenty muzyczne. Gra na fortepianie i skrzypcach, śpiewa w chórze oraz uczestniczy w amatorskich przedstawieniach wokalnych. Jako 16. latka wyjeżdża do Sydney na konkurs młodych talentów. Zostaje jego laureatką a w nagrodę, jedna z wielkich kompanii muzycznych proponuje jej kontrakt. Ale nauka, uniwersytet.... Postanawia ukończyć uniwersytet a potem pomóc rodzicom w prowadzeniu ich firmy. lecz muzyka, śpiew.. Czyżby to uż koniec? jedenz jej przyjaciół, muzyk sesyjny zapytał szefa studia nagraniowego, czy ten nie potrzebuje wokalistki? Potrzebował. Uległ czarowi głosu Susan i w roku 2002 cay Hong Kong zosta oczarowany i owładnięty jej pierwszą płytą >>> Close to You <<< . Po Hong Kongu objęła we władanie Singapur, Indonezję i Tajlandię. Wreszcie Japonia i całe Chiny. Późnym latem 2007 wyjechała do USA. Tam nagrała album "Someone Like You". Jesienią trafi on do Państwa rąk. Queen of Audiophile - teraz także w Polsce!

 

Razem z tą płytą inni Melomani kupowali: