Ta strona wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies) do poprawnego działania. Więcej informacji na stronie Polityka Prywatności. Zamknij.

Logowanie

SAMPLER - UltraHD

Back to Nature

Galeria okładek

ZamknijGaleria okładek

1.Holei 2.Moon River 3.Amazing Grace 4.Giving Thanks 5.Mesa Verde 6.Home on the Range 7.Round the Cape 8.Loch Lomond 9.Reflection 10.Mokihana Lullaby 11.Farewell
  • SAMPLER - UltraHD -
Add to Basket

199.00 PLN

UltraHD:


jak tchnienie ducha...

Na czym polega fenomen płyt takich jak ta? Na niespełnieniu. Ale ciągłym do niego dążeniu. Do otaczania się dźwiękiem naturalnym, współegzystującym z całym naszym światem wewnętrznym, jego harmonią i pulsowaniem. Są dźwięki, frazy i melodie, które usypiają, owijają nas aurą spokoju i poczucia bezpieczeństwa. I jakby tego jeszcze było mało - te melodie wzmacniamy odgłosami natury, śpiewem ptaków, szumem wiatru. Nie znam człowieka, który oparłby się magii tak skonstruowanej 'dawki energii'. Po oszałamiającym wprost sukcesie płyty >>> Nature's Concerto <<< oraz płyty >>> Treasures of Asia Pacific <<< - amerykańska wytwórnia First Impression Music przygotowała trzeciego 'asa' tego cyklu, płytę wydaną w najwyższej technologii UltraHD - Back to Nature. Starsi Melomani pamiętają, jak w czasach między rzeczpospolitych (określenie Jeremiego Przybory) uganialiśmy się za fototapetami. Palma nad brzegiem Pacyfiku, gęste lasy amazońskie, afrykańska sawanna, ale także neony Nowego Yorku czy klimaty Paryża. Siedział człowiek i patrzył w ścianę u kolorowaną farbami, które ożywiały wyobraźnię. Jak dalece te muzyczne, w najlepszej jakości realizowane protezy wyobraźni przewyższają tamte uniesienia? Nie wiem. Ale wiem jedno - są nam niezwykle potrzebne, są nieodzowne, są jedynym znanym mi sposobem na oddalenie horyzontu po całodziennej szarzyźnie. Siada człowiek, włącza i... płynie..

1
Płyta UltraHD do odtworzenia w każdym typie czytnika z gwarancją doznań, jakich nigdy nie zapewni zwykła płyta CD.
• Ultra HD Mastering • Beautifully packaged • Playable on ALL CD Players!

 

Razem z tą płytą inni Melomani kupowali: