Ta strona wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies) do poprawnego działania. Więcej informacji na stronie Polityka Prywatności. Zamknij.

Logowanie

SAMPLER - UltraHD

Back to Nature

Back to Nature image
Galeria okładek

ZamknijGaleria okładek

1.Holei 2.Moon River 3.Amazing Grace 4.Giving Thanks 5.Mesa Verde 6.Home on the Range 7.Round the Cape 8.Loch Lomond 9.Reflection 10.Mokihana Lullaby 11.Farewell
  • SAMPLER - UltraHD -
Add to Basket

219.00 PLN

UltraHD:

Nr kat.: FIMUHD084
Label  : FIM

jak tchnienie ducha...

Na czym polega fenomen płyt takich jak ta? Na niespełnieniu. Ale ciągłym do niego dążeniu. Do otaczania się dźwiękiem naturalnym, współegzystującym z całym naszym światem wewnętrznym, jego harmonią i pulsowaniem. Są dźwięki, frazy i melodie, które usypiają, owijają nas aurą spokoju i poczucia bezpieczeństwa. I jakby tego jeszcze było mało - te melodie wzmacniamy odgłosami natury, śpiewem ptaków, szumem wiatru. Nie znam człowieka, który oparłby się magii tak skonstruowanej 'dawki energii'. Po oszałamiającym wprost sukcesie płyty >>> Nature's Concerto <<< oraz płyty >>> Treasures of Asia Pacific <<< - amerykańska wytwórnia First Impression Music przygotowała trzeciego 'asa' tego cyklu, płytę wydaną w najwyższej technologii UltraHD - Back to Nature. Starsi Melomani pamiętają, jak w czasach między rzeczpospolitych (określenie Jeremiego Przybory) uganialiśmy się za fototapetami. Palma nad brzegiem Pacyfiku, gęste lasy amazońskie, afrykańska sawanna, ale także neony Nowego Yorku czy klimaty Paryża. Siedział człowiek i patrzył w ścianę u kolorowaną farbami, które ożywiały wyobraźnię. Jak dalece te muzyczne, w najlepszej jakości realizowane protezy wyobraźni przewyższają tamte uniesienia? Nie wiem. Ale wiem jedno - są nam niezwykle potrzebne, są nieodzowne, są jedynym znanym mi sposobem na oddalenie horyzontu po całodziennej szarzyźnie. Siada człowiek, włącza i... płynie..

1
Płyta UltraHD do odtworzenia w każdym typie czytnika z gwarancją doznań, jakich nigdy nie zapewni zwykła płyta CD.
• Ultra HD Mastering • Beautifully packaged • Playable on ALL CD Players!

 

Razem z tą płytą inni Melomani kupowali: