Ta strona wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies) do poprawnego działania. Więcej informacji na stronie Polityka Prywatności. Zamknij.

Logowanie

CHOPIN, Vladimir Ashkenazy

Chopin Recital

Chopin Recital image
Galeria okładek

ZamknijGaleria okładek

A1 Prelude In C Sharp Minor, Op. 45 4:41 A2 Scherzo No.1 In B Minor, Op.20 9:58 A3 Scherzo No.2 In B Flat Minor, Op.31 9:28 B1 Scherzo No.3 In C Sharp Minor, Op.39 6:38 B2 Scherzo No.4 In E, Op.54 10:25 B3 Barcarolle In F Sharp, Op.60 8:38
  • Vladimir Ashkenazy - piano
  • CHOPIN
Add to Basket

449.00 PLN

SuperVinyl:

Nr kat.: KIJC9164
Label  : King Records (Japan)

The Super Analogue Disc - najbardziej legendana japońska edycja winylowa

Pierwsze egzemplarze tej serii ukazały się na rynku dokładnie 20 lat temu. Wszystkie powstały z przeniesienia zapisów z taśmy - matki na matrycę winylową. Zaskoczyły melomanów na całym świeżością brzmienia. Nigdy wcześniej płyta winylowa nie zaprezentowała dźwięków tak bardzo naturalnych. Dla wielu specjalistów był to szok. Sami nie wiedzieli, jak doskonale zarejestrowali słynne koncerty. Ówczesna aparatura do odtwarzania dźwięku nie była tak doskonała, jak urządzenia do jego rejestracji! Dziś każdy egzemplarz tej serii uchodzi za 'audiofilski klejnot'. A już za skarb - egzemplarz nowy, nigdy wcześniej nie odtwarzany, oryginalnie zapakowany. Takie właśnie perły z serii ORIGINAL ANALOGUE RECORDING dziś Państwu prezentujemy. .Cesarskie Vinyle w naszej ofercie.

 

Razem z tą płytą inni Melomani kupowali: