Ta strona wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies) do poprawnego działania. Więcej informacji na stronie Polityka Prywatności. Zamknij.

Logowanie

Tina Turner, Ani Choying, Sawani Shende-Sathaye, Mor Korbasi, Dima Orsho, Regula Curti

Awakening Beyond - Buddhist and Christian Prayers

Awakening Beyond - Buddhist and Christian Prayers image
Galeria okładek

ZamknijGaleria okładek

Tina Turner, Ani Choying, Sawani Shende Sathaye, Mor Karbasi, Dima Orsho, Regula Curti - Awarening Beyond 01. Rain Songs (9:16) 02. Be Now In Your Hands (6:30) 03. Salutations (7:05) 04. Partos Trocados (4:50) 05. Avaloriteshvara (6:14) 06. Wiegenlied (4:05) 07. Nini Nini (5:34) 08. Sojaa Sojaa (4:32) Tina Turner, Ani Choying, Sawani Shende Sathaye, Mor Karbasi, Dima Orsho, Regula Curti - Beyond Awakening (Disc 2) 01. Mountain Blessings (8:09) 02. Lama Chenno (3:48) 03. One Soul (6:45) 04. Two Loves (6:12) 05. Caritas Abundat (1:59) 06. Awakening Beyond-Part 1 (7:49) 07. Awakening Beyond-Part 2 (1:56) 08. Awakening Beyond Part3 (4:06) Dwie płyty, dwie godziny lotu... Jak trudno wybrać, oderwać z tej całości taki fragment, który powie o tym projekcie wszystko... Więc dobrze - tylko jeden, nieco obszerniejszy fragment. Bo tak jest z modlitwą. Nie ma w niej części ważnej, mniej istotnej, wartej pominięcia. Nie jest nawet ważne, o czym traktuje, jakich słów używa. Najważniejsze jest to, że... jest.
  • Tina Turner - vocal
  • Ani Choying - vocal
  • Sawani Shende-Sathaye - vocal
  • Mor Korbasi - vocal
  • Dima Orsho - vocal
  • Regula Curti - vocal
Add to Basket

129.00 PLN

2 CD:

Nr kat.: 389329
Label  : Master

MODLITWA - nie odmieni jej ani czas, ani przestrzeń, ani małość człowieka

 

Najpierw, proszę, >>> Posłuchaj fragmentu <<<  

 

Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa...

 

Ja chcę pozostać w tym stanie - być błogosławionym. Nie tylko dlatego, że nie umiem wydobyć z siebie kilku, kilkunastu słów na opisanie tej płyty, tego projektu, tego ZJAWISKA.

Lecz, że jego potęga, jego ekstatyczna wręcz forma, zrodzona przez TREŚĆ - zmusza do milczenia. Do pokory. Do transcendencji. Tak, do wyjścia "poza". Bo ta muzyka, ten pomysł - wykraczają poza ziemskie doświadczenia, są tak piękne i nie realne zarazem, że widać w tle smutek na zatroskanej twarzy Sprawcy.

Cóż może Bóg, którymkolwiek jest, wobec WSZECHMOCY człowieka, któregokolwiek jest on wyznania i wiary, ignorancji i racjonalizmu!?

Nic.


Bóg nic nie może...

Ale natchnął te artystki do połączenia modlitw. Buddyjskich i chrześcijańskich. Równocześnie. Równolegle. Symetrycznie i symultanicznie.

I jaki z tego przedsięwzięcia ujawnił się wniosek? Nie domyślają się Państwo? Tym większe katharsis czeka Państwa podczas tej wyprawy.

 

Dokąd? Beyond... beyond... beyond...
Płyty tego cyklu: Beyond

 

Razem z tą płytą inni Melomani kupowali: