Ta strona wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies) do poprawnego działania. Więcej informacji na stronie Polityka Prywatności. Zamknij.

Logowanie

Sue Matthews

Love Dances

Sue Matthews - Love Dances 01. Make Me Rainbows (3:46) 02. My Funny Valentine (4:29) 03. Our Love Is Here to Stay (5:05) 04. They Can't Take That Away From Me (2:53) 05. Love Dance (5:58) 06. Detour Ahead (5:48) 07. I Gotta Right to Sing the Blues (6:41) 08. Easy to Love (3:18) 09. How Long Has This Been Going on (6:20) 10. With Every Breath I Take (3:45) 11. I Thought About You (3:36) 12. Where or When (3:20) 13. There Ought to Be a Moonlight Savings Time (1:47)
  • Sue Matthews - vocal
Add to Basket

99.00 PLN

CD HighQ GOLD:

Nr kat.: TMCD1066
Label  : Top Music (Hong Kong)

ULTRA QUALITY COMPACT DISC - a pod ramką z tym symbolem - UQCD2 - adnotacja: 24/96 Matsreing. Kolejny krążek z laboratorium szalonych techno-filo-manów. Bo co jeszcze mozna, co pozostawało dotychczas poza ich mikro nannonowym uchem, czego nie udało się wcisnąć w aluminiową warstwę plastikowego kółka? Nie ukrywam - z rezerwą, a nawet lekceważeniem wcisnąłem przycisk "play". Po ostatnim utworze, w ciszy zdumienia i zaskoczenia usłyszałem tę sekwencję słowną ze standardu "Our Love Is Here To Stay_ - it's very clear! Jasne! Tak jasne, jak czyste i oczywiste. Oto pierwsza płyta, która w mojej ocenie może konkurować z Reference Recordings, z Mobile Fidelity, z brzmieniem Mapleshade, z XRCD!!!!! Co jest atutem największym tego nagrania? To, czego - niestety - nie znajduję w UltraDisc technologi Patricii Barber. tam jest czysty dźwięk wyabstrahowany z najczystszego dźwieku. Tu: jest dźwięk naturalny, ani razu nie złamany elektroniką, nie podbarwiony, podkolorowany, bez retuszu, plomby i łaski. Chwilami ma się wrażenie, że to któraś z płyt z Groove Note, że może DVD-Audio z Classic Records. A tu się okazuje, że nie. Bo to, po prostu, ULTRA QUALITY COMPACT DISC!

 

Razem z tą płytą inni Melomani kupowali: