Ta strona wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies) do poprawnego działania. Więcej informacji na stronie Polityka Prywatności. Zamknij.

Logowanie

Queen

A Day At The Races

Queen - A Day At The Races 01. Tie Your Mother Down (4:50) 02. You Take My Breath Away (5:07) 03. Long Away (3:33) 04. The Millionaire Waltz (4:56) 05. You And I (3:30) 06. Somebody To Love (4:59) 07. White Man (4:59) 08. Good Old Fashioned Lover Boy (2:53) 09. Drowse (3:46) 10. Teo Torriatte (Let Us Cling Together) (5:54)
  • Queen - group
Add to Basket

219.00 PLN

SHM-CD/SACD:

Nr kat.: UIGY15015
Label  : UNIVERSAL (Japan)
Nośnik w tej chwili niedostępny.

SHM-CD/SACD:

Nr kat.: UIGY9514
Label  : UNIVERSAL (Japan)

SHM-CD/SACD - NOWY FORMAT - DŻWIĘK TAK CZYSTY, JAK Z CZASU WIELKIEGO WYBUCHU!

NO I STAŁO SIĘ!!! To tak, jakby wyrzeźbić w mroźnej skale z jęzora przedpotopowego lodowca idealny puchar i wlać do niego krystaliczną wodę z lodu, który powstał u zarania dziejów. Dziejów muzyki, oczywiście. Nieposkromiony w swoich dążeniach Audiofilus Melomanus zapragnął przesunąć o kolejne szczeble rozwoju cywilizacyjnego swoje wymagania i oczekiwania. Technikę właściwą dla formatu SACD połączył z idealnym, całkowicie przejrzystym nośnikiem wykonanym w technologii SHM-CD. I tak powstał efekt, który - by pozostać w klimacie porównań wszechświetnych - jest porównywalny z tym, w jaki sposób pierwszy Promień Światła słonecznego przeszywał idealnie czystą, wolną od wszelkich zanieczyszczeń Atmosferę. A więc tak, jak w czasach, gdy na Ziemię opadł ostatni pyłek po Wielkim Wybuchu. Proszę Państwa - oto nowe cacko, nowy muzyczny przedmiot pożądania! Oto SHM-CD/SACD Płyta SHM-CD/SACD do odtworzenia TYLKO w czytniku z funkcją SACD z gwarancją doznań, jakich nigdy nie zapewni zwykła płyta CD. SHM-CD/SACD - w ofercie Clubu CD

 

Razem z tą płytą inni Melomani kupowali: