Ta strona wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies) do poprawnego działania. Więcej informacji na stronie Polityka Prywatności. Zamknij.

Logowanie

John Lennon, Yoko Ono

Double Fantasy

John Lennon & Yoko Ono - Double Fantasy 01. (Just Like) Starting Over (3:57) 02. Kiss Kiss Kiss (2:42) 03. Clean Up Time (2:59) 04. Give Me Something (1:35) 05. I'm Losing You (3:57) 06. I'm Moving On (2:22) 07. Beautiful Boy (Darling Boy) (4:05) 08. Watching the Wheels (4:00) 09. Yes, I'm Your Angel (3:10) 10. Woman (3:33) 11. Beautiful Boys (2:55) 12. Dear Yoko (2:35) 13. Every Man Has A Woman Who Loves Him (4:03) 14. Hard Times Are Over (3:20)
  • John Lennon - vocals, guitar
  • Yoko Ono - vocal

Produkt w tej chwili niedostępny.

Pierwsze na świecie płyty PLATYNOWE - EDYCJA LIMITOWANA

siódmy album solowy Johna Lennona i zarazem drugi, wydany z udziałem Yoko Ono. Jest to ostatni album nagrany i wydany za życia artysty. Niedługo po debiucie albumu na listach przebojów, artysta został zastrzelony (8 grudnia 1980). https://pl.wikipedia.org/wiki/Double_Fantasy NO I STAŁO SIĘ!!! To tak, jakby wyrzeźbić w mroźnej skale z jęzora przedpotopowego lodowca idealny puchar i wlać do niego krystaliczną wodę z lodu, który powstał u zarania dziejów. Dziejów muzyki, oczywiście. Nieposkromiony w swoich dążeniach Audiofilus Melomanus zapragnął przesunąć o kolejne szczeble rozwoju cywilizacyjnego swoje wymagania i oczekiwania. Technikę właściwą dla formatu SACD połączył z idealnym, całkowicie przejrzystym nośnikiem wykonanym w technologii SHM-CD. I tak powstał efekt, który - by pozostać w klimacie porównań wszechświetnych - jest porównywalny z tym, w jaki sposób pierwszy Promień Światła słonecznego przeszywał idealnie czystą, wolną od wszelkich zanieczyszczeń Atmosferę. A więc tak, jak w czasach, gdy na Ziemię opadł ostatni pyłek po Wielkim Wybuchu. Proszę Państwa - oto nowe cacko, nowy muzyczny przedmiot pożądania! Platinum SHM-CD HR >>> Płyta Platinum SHM-CD do odtworzenia we wszystkich typach czytników CD. DVD oraz Blu-ray. Mogą wystąpić kłopoty w tych urządzeniach, które nie akceptują płyt CD-R.

Idealny nośnik do prezentacji prawdziwej barwy i brzmienia, zgodnego z taśmą-matką. Wykonana przy użyciu technologii blu-ray, z dokładniejszym niż w jakimkolwiek wcześniejszym nośniku układaniem ścieżki z informacjami cyfrowymi.<<< 

Razem z tą płytą inni Melomani kupowali: