Ta strona wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies) do poprawnego działania. Więcej informacji na stronie Polityka Prywatności. Zamknij.

Logowanie

Jean-Francois Paillard, Jean-Francois Paillard Chamber Orchestra

Melodies Japonaises

Melodies Japonaises image
Galeria okładek

ZamknijGaleria okładek

  • Jean-Francois Paillard - conductor
  • Jean-Francois Paillard Chamber Orchestra - orchestra

Produkt w tej chwili niedostępny.

Jedna z najbardziej poetyckich płyt, jakie w ogóle słyszałem. Wirtuozerskie wykonanie najbardziej śpiewnych, kantylenowych wręcz kompozycji z dorobku muzycznego Japonii. Płytę zakwalifikowałem do kategorii - muzyka relaksacyjna, bo nie mamy w naszym menu - muzyka uduchowiająca, transcendentna i medytacyjna. Materiał zarejestrowano w unikatowej akustyce katedry Notre-Dame des Roses à Grisy-SuisnesAm Jean-Louise Palliard zinstrumentował wiele kompozycji, które w japońskiej tradycji znane są z wykonań na instrumentach solo, czyniąc z tej muzyki symfonię w wielu wypadkach tak dalece zaskakującą brmieniami, skojarzeniami i pomysłami, jakich nigdzie indziej nie spotkamy. Szalenie interesująca, intrygująca a nader wszystko - ciekawa płyta.
>> Płyty XRCD do odtworzenia we wszystkich typach czytników CD oraz DVD. Gwarantują niespotykaną wcześniej analogową jakość brzmienia, znakomitą scenę i wyjątkową przejrzystość oraz kolorystykę dźwięku. <<<


 

Razem z tą płytą inni Melomani kupowali: